UA-58129274-2
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Rolety Zewnętrzne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Zamów pomiary lub złóż zamówienie na maila.

Zapytaj o co chcesz!

 

ZADZWOŃ!

tel.+48 608465943

 

NAPISZ!

e-mail: info@antraok.pl

Rolety zewnętrzne to nie tylko świetny wygląd, ale ochrona przed ciepłem, zimnem oraz ochrona przed włamaniem.

 

Dzięki współpracy z różnymi producentami

posiadamy najlepsze ceny rolety na rynku.

ROLETY ZEWNĘTRZNE ADAPTACYJNE

 

Trzecia klasa odporności na włamanie - RC3. Wykonanie z ekstrudowanego aluminium sprawia, że rolety są odporniejsze na ścieranie i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Konstrukcja ta może być stosowana w systemach podtynkowych, jak i adaptacyjnych.

 

 

 

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE NADSTAWNE

 

Rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów szczególnie ze względu na liczbę możliwych spersonalizowanych udogodnień. Do zdecydowanych zalet systemu należą, między innymi zwiększona izolacja termiczna dzięki dodatkowemu ociepleniu skrzynki, a także możliwość docieplenia ramy przez zastosowanie wąskich prowadnic wykonanych z ekstrudowanego aluminium dla profili mini i maxi. A także, na życzenie klienta, system może zostać wyposażony w zabudowaną siatkę przeciwinsektową. Kolejnym dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość zastosowania płyty czołowej skrzynki z ekstrudowanego aluminium dostosowując jej widoczne elementy do kolorystyki ramy okiennej.

 

 

 

ROLETA ZEWNĘTRZNA PODTYNKOWA

 

System będący zaawansowanym rozwiązaniem technologicznym idealnie sprawdzający się zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach. Ulepszony w obrębie nadproża, posiada otwór rewizyjny od strony pomieszczenia zapewnia szczelność całej konstrukcji. Ponadto, profil piankowy dodatkowo zwiększa uszczelnienie, a tym samym pozwala uniknąć mostków termicznych w pokrywie. Biały kolor profilu harmonijnie komponuje się z z ościeżnicą okienną, co podwyższa jego jakość optyczną. Nowatorska struktura i materiał pokrywy umożliwia łatwy montaż, który w konsekwencji ułatwia bardzo dobre dopasowanie poszczególnych elementów oraz estetyczny wygląd, a także izolację całego systemu.

 

 

 

  1. pl

Kontakt:

608465943

Zamów pomiar i wycenę!

©® antraok.pl Polityka Prywatności