UA-58129274-2
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Roletki i Żaluzje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Zamów pomiary lub złóż zamówienie na maila.

Zapytaj o co chcesz!

 

ZADZWOŃ!

tel.+48 608465943

 

NAPISZ!

e-mail: info@antraok.pl

Roletki wewnętrzne poprawiają wygląd pomieszczeń, zaciemniają i nie pozwalają zaglądać ludziom z zewnątrz.

-KLASYCZNE

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo systemy wolnowiszące oraz kasetowe, posiadamy także system rolet DEKOLUX, dedykowanych do okien dachowych. System wolnowiszący MINI pozwala na bezinwazyjny montaż do ramy okiennej za pomocą wieszaków. Przy większych gabarytach okna lub wnęk okiennych praktycznym rozwiązaniem są rolety MAXI przykręcane do ściany, sufitu lub nadproża. Rolety w systemie kasetowym LORD MAŁY dzięki zastosowaniu prowadnic eliminują problem prześwitów światła. Zachowana estetyka wykonania w połączeniu z ładną tkaniną daje 100% satysfakcji.

 

 

 

-DZIEŃ i NOC

Wyróżniającym się systemem rolet jest system „Dzień i Noc”, który jest niezwykle praktyczny a przy tym oryginalny. Na przemian ułożone pasy tkaniny oraz drobnej siatki dają możliwość regulowania ilości światła wpadającego do wnętrza pomieszczenia. Tkanina dzień i noc znajdzie zastosowanie w systemach wolnowiszących. Roleta może być zawieszona za pomocą wieszaków tworzywowych na ramę okienną. Większą przesłonę okienną uzyskamy dzięki eleganckiej „półkasecie’, która może być zamontowana do ściany, sufitu lub nadproża. Nasze rolety materiałowe cechuje prostota i funkcjonalność z zachowaniem walorów dekoracyjnych.

 

 

 

-PIONOWE

Żaluzje pionowe są uniwersalnym rozwiązaniem dzięki czemu mają zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach biurowych ale także w zaciszu naszych domów.

System cechuje możliwość regulacji przenikania światła, stanowi ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem z jednoczesną funkcją dekoracyjną.

Ponadto zaletą produktu jest to, że pozwala nam na wykonanie dużych gabarytów.

Dzięki ciekawym wzorom oraz kolorystyce tkanin daje warunki do przyjemnej pracy oraz wypoczynku.

 

 

 

  1. pl

Kontakt:

608465943

Zamów pomiar i wycenę!

©® antraok.pl Polityka Prywatności